Сухомлин планує запустити у Житомирі електробуси

14.12.2016

 

Сергій Сухомлин займає посаду міського голови Житомира вже рік. З цієї нагоди 14 грудня він провів звітну прес-конференцію, під час якої розповів про виконані пункти з передвиборчої програми, а також поділився результатами роботи своєї команди протягом цього терміну.

З-поміж іншого, Сухомлин поділився планами. Каже, що наразі вже відбулося ряд зустрічей і ще заплановано кілька, аби придбати для Житомира електробуси довжиною 10,5 м.
Зокрема, усі перемовини ведуться з китайськими виробниками. Незабаром міський голова має відвідати завод виробництва цього транспорту в Пекіні.

Відзначає, що у Львові виробляють вітчизняні електробуси, їх вартість 350 тисяч євро. Китайці роблять у два рази дешевше.

«Багато, хто не вірить у цей проект, але я дивлюся оптимістично на його втілення», - зауважив Сухомлин.

Зацікавленість у запуску електробусів, зі слів міського голови, мають також очільники Тернополя, Дніпра та Вінниці. Заручившись їхньою підтримкою та сформувавши велике замовлення, українські міста зможуть вийти з пропозицією на китайських виробників, аби ті займалися збором електробусів в Україні.

Юлія ДЕМУСЬ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...