"На електронних закупівлях область економить мільйони", - голова Житомирської ОДА

1.11.2016

 

842 договори на понад 23,7 млн грн уклали через систему електронних закупівель цьогоріч установи Житомирщини.

Саме завдяки впровадженню нової системи державних закупівель вдалося зекономити більше 4,5 млн грн.

Про це повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич.

 «Житомирщина активно переходить на прозорі процеси, які багато кому не подобаються. Проте, ми переконалися: система електронних закупівель, яка з кожним місяцем набуває більшої популярності, не лише дозволяє працювати відкрито, але й, що найголовніше – дає змогу економити державні кошти. Сьогодні електронні закупівлі – це не лише вимога часу, а й  розвиток здорової конкуренції і гарна можливість подолання корупції», – підкреслив Ігор Гундич.

Для порівняння: у 2015 році в області було укладено 25 договорів через систему електронних закупівель. Сьогодні ця цифра зросла у 33,5 рази і становить 842 договори.

Найбільше договорів після проведення процедури електронних закупівель було укладено установами у сфері охорони здоров’я та соціальними закладами. Зокрема, КУ «Центральна дитяча міська лікарня м. Житомир» – 62 договори, Бердичівський геріатричний пансіонат – 56, КУ «Центральна міська лікарня №2» – 50 та ін.

Як повідомляє прес-служба ОДА, з метою створення прозорої та ефективної системи державних закупівель в області видано спільне розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради «Про застосування системи електронних закупівель». 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Прес-служба Житомирської міськради на своєму ютуб-каналі опублікувала відео «Живи Житомиром! Створюй Житомир!», у якому зображено найкрасивіші куточки ...
  Житомирянин Дмитро Краб продовжує прикрашати місто своїми графіті. Черговий яскравий малюнок він наразі завершив на одній із будівель по вулиці ...