Home Події Житомирянин Юрій Смірнов – чемпіон з більярдного спорту

Житомирянин Юрій Смірнов – чемпіон з більярдного спорту

101

Цілий ряд офіційних стартів з більярдного спорту відбулися у грудні цього року і майже на усіх житомиряни – серед фаворитів.

5-8 грудня в Хмільницькому проходив чемпіонат України «Вільна піраміда», в якому взяли участь близько 100 спортсменів з 15 регіонів України. Житомирянин Олександр Дюков здобув сібну нагороду серед юніорів, а Юрій Смірнов – «бронзу» серед юнаків. Тренер житомирських спортсменів – Петро Коваленко.

6-8 грудня у Києві відбулися Всеукраїнські ігри ветеранів з більярдного спорту, де першу місце у командній першості здобула наша збірна у складі Сергія Самборського, Миколи Єгорова, Сергія Богінського та Віктора Сіранчука. Крім того, Сергій Самборський здобув перемогу і у особистому заліку.

9 грудня в Хмільницькому відбувся абсолютний чемпіонат з більярдного спорту, де чемпіоном став житомирянин Юрій Смірнов.