Житомиряни серед переможців Всеукраїнського "Новорічного кубку з шахів"

26.12.2016

 

В Житомирі з 23 по 25 грудня 2016 р. проходив «Новорічний кубок з шахів». Даний турнір, який має статус всеукраїнського.

Турнір проходив з обрахунком національного рейтингу за швейцарською системою 7 турiв, контроль часу 1,5 год кожному учаснику до кінця партії. При однаковій кількості очок перший показник скорочений кф. Бухгольца.

На відкритті турніру перед учасниками виступали меценат Рабінович О.Е., організатор Ратнер І., організатор і суддя Хитрич Р.О., голова міської федерації шахів Ревуцький В.П.В змаганнях прийняло участь 84 учасники з яких 3 майстри спорту України(МСУ), 2 міжнародні майстри, 1 майстер ФІДЕ(МФ), а також кандидати в майстри спорту(КМС), і шахісти розрядники.

Учасники представлені Київською, Львівською, Сумською, Рівненською, Хмельницькою, Вінницькою, Одеською, Тернопільською, Черкаською, та Житомирською областями.

Перше місце зайняв майстер спорту Терлецький Олег (Львівська область) з результатом 6 очок з 7 можливих.

Друге місце зайняв майстер спорту Випханюк Ігор (Житомирська область) з результатом 6 очок з 7 можливих, але з гіршим показником коеф. Бухгольца.

Третє місце зайняв майстер спорту Кравченко Леонід (Житомирська область) з результатом 6 очок з 7 можливих, але з гіршим показником коеф. Бухгольца.

4-5 місце набрали 2 учасники по 5,5 очок і кращими додаткові показник були у КМС Сачука Артема (Житомирська область), який і зайняв четверте місце, на п’ятому Сокол Михайло(Київська область).

Місця з 6 по 14 посіли учасники, які набрали 5 очок, але в призові місця (10 призових місць) потрапили КМС Хабінець Іван (Тернопільська область), МФ Герасимчук Сергій (Житомирська область), КМС Ратнер Давід (Житомирська область), КМС Малашевич Василь (Житомирська область), Штукун Андрій(Житомирська область).

В турнірі були також спец призи, по категоріях.

Трійка кращих серед ветеранів шахів виглядає наступним чином: Салевич Володимир (Львівська область), Бочок Віктор (Київська область), Мирончук Олег (Житомирська область).

Трійка кращих серед юнаків до 18 років виглядає так: КМС Зосимович Денис (Житомирська область), КМС Іванішен Юрій (Житомирська область), Башмаков Денис (Житомирська область).

Трійка кращих серед жінок: Олійник Анастасія (Житомирська область), Пампуха Олександра (Житомирська область), Авдєєнко Ксенія (Київська область).

Трійка кращих серед дітей до 12 років: Новицький Ярослав (Житомирська область), Цегельник Віталій (Житомирська область), Ратнер Христина (Житомирська область).

Кращий серед людей з інвалідність КМС Тарасов Юрій (Житомирська область).


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...