Житомирська екс-модель Валентина Авдєєва розповіла про свою перемогу на Чемпіонат світу з фітнесу. ФОТО

23.12.2016

 

 Житомирянка Валентина Авдєєва виграла 8 чемпіонат світу з бодибілдингу, фітнесу та атлетизму по версії WBPF, який цієї осені відбувся в Тайланді.  Спортсменка була кращою в номінації високі физік-моделі (вищі 170 см), - повідомляє "Спортивний Житомир".


- Конкуренція була жорсткою, але я серйозно готувалася до цих змагань. Перед цим стала чемпіонкою України з бодібілдингу та фітнесу, отримавши титул "абсолютної жінки". Виграла чемпіонат Європи в Будапешті, - прокоментувала свій результат Валентина.

Ще пару років тому Валентина була успішною моделлю, але потім вирішила дещо змінити сферу своїх інтересів.

- Так вийшло, що все життя я займалася якимось спортом - баскетбол, триатлон. В модельній кар'єрі цінується перед усім худоба. Але оскільки я була ще й спортсменкою, то з цим були проблеми. Та й моделлю я все життя бути не можу, а спорт мені подобався, подобалися стрункі, підкачані фігури. Тому я відкрила для себе фітнес, -  наголосила Валентина. 


Свої сили на змаганнях Валентина пробувала ще в 2012 році, але потім вирішила зробити перерву. Повернулася в спорт дівчина вже в 2015 році. Вона задалася метою стати кращою. Рік тренувань приніс свої результати. До осінніх змагань Валентину готував Павло Якубович. 

- Є ще дуже багато турнірів, де можна не лише показати себе, виграти медалі, але отримати і преміальні. Зараз буду працювати над собою і спробую себе в ролі тренера. Думаю, що в Житомирі знайдуться дівчата, які там само захочуть працювати над собою і займати високі місця на міжнародних змаганнях. Думаю, що я зможу їм допомогти отримати гарну спортивну фігуру. 

Валентина запевняє, що ніяких особливих вимог до дівчат для заняття фітнесом немає. Головне - правильно скласти тренування і харчування.

 
 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...