Home Події Збірна команда з Житомирщини виборола нагороди на чемпіонаті України зі спортивної ходьби

151

11-12 березня 2017 року в м. Івано-Франківську відбувся зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Збірна команда Житомирської області була представлена 20 учасниками в різних викових категоріях.

Чемпіонкою України серед юніорів на дистанції 10 км стала Дар’я Хусаінова, яка завоювала путівку на Кубок Європи зі спортивної ходьби, який відбудеться в другій половині травня в Чехії.

Срібною призеркою серед стала Тамара Гаврилюк на дистанції 20 км.

Срібним призером серед юнаків 2002 р.н. та молоді на дистанції 3 км став Олександр Мищик.

Всі три вихованці ЖСДЮСШОР з легкої атлетики тренерів викладачів Чернова А.І. та Чернова В.І.

Бронзовим призером серед юнаків на дистанції 3 км став Павло Суслов вихованець КДЮСШ ФСИ «Колос», тренер – Суслов В.М.

В загальному заліку команда Житомирської області посіла ІVмісце серед 15 команд областей.