Home Події Військовослужбовці з Житомирщини здобули перемогу на змаганнях з рукопашного бою

140

В м. Чернігові серед 13 команд військових частин оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України відбулись змагання з рукопашного бою.

Номінації переможців визначались у різних вагових категоріях та за результатами боїв. Крім того, першість обиралась як серед військових частин, так і в особистій номінації.

— Заняття з рукопашного бою є невід’ємною частиною підготовки військовослужбовців. Згодом переможці представлятимуть оперативне командування у змаганнях Командування Сухопутних військ, — зазначив начальник фізичної підготовки і спорту оперативного командування «Північ» підполковник Руслан Карпінський

За результатами змагання перше місце посіла команда від 54 окремого розвідувального батальйону (Новоград-Волинський). В свою чергу, друге місце вибороли спортсмени 30 окремої механізованої бригад (Новоград-Волинський), третє місце за командою 1129 зенітно-ракетного полку (Біла Церква).