У Житомирській області стартував зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

20.04.2017

 

Подолавши конкурсний відбір на місцевому рівні, юні рятувальники з усіх районів Житомирської області розпочали змагання за право назватися кращою в регіоні дружиною юних пожежних.

19 квітня у палаці культури м. Коростень стартував перший з чотирьох відбіркових зональних етапів Всеукраїнського фестивалю ДЮП. У ньому взяли участь 7 команд-переможиць зі шкіл Овруцького, Олевського, Коростенського, Малинського, Лугинського, Хорошівського районів та міста Коростень.

Фестиваль дружин юних пожежників – це заключна форма пропагандистської роботи учнів, яку вони проводять серед однолітків і населення в якості юних помічників ДСНС України та Добровільного пожежного товариства.

В рамках Фестивалю командам-учасницям необхідно було продемонструвати набутий досвід у формі літературно-музичної композиції на тему «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй». Фантазіям дітей не було меж: країною безпеки подорожували і персонажі мультсеріалу «Маша та Ведмідь» у виконанні лугинчан, і герої казки «Зайчик - побігайчик», інтерпретовані наймолодшими коростенцями. Щоправда кожен з них долав свої перепони.

Діти розігрували практично всі надзвичайні події, з якими можуть зіткнутися під час літніх канікул. Це небезпеки на водоймах, в лісі, при користуванні сірниками й газом, під час грози та при виявленні вибухонебезпечних знахідок.

Особливо вразили журі акробатичні елементи у виконанні учнів з Коростенського міського ліцею та своєрідна інтерпретація героїчної професії рятувальника, як ідеального майстра на всі руки. Також завдяки коростенцям присутні навчилися як поводитися з легкозаймистими речовинами та вивчили знаки пожежної безпеки.

Члени журі – фахівці з обласних управлінь освіти і науки, державної служби з надзвичайних ситуацій та добровільного пожежного товариства – відзначили особливо високий рівень підготовки команд, вокальну та акторську майстерність.  Перемогу цього дня святкували учні міського ліцею м. Коростень (І місце), загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лугинського району (ІІ місце) та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Олевськ (ІІІ місце).


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...