Home Події У Житомирі відбувся спортивний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

У Житомирі відбувся спортивний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

149

25 березня 2017 року в спортивному залі ЗОШ №16 міста Житомира за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради відбулись міські змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

У змаганнях брали участь команди трьох підліткових клубів міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради, та команди з загальноосвітніх шкіл, а саме: гімназії №3, ліцею №25, ЗОШ №5, №7, №19, №21, №22, №28, міського колегіуму.

До програми змагань входили комплексні естафети з використанням різноманітного спортивного знаряддя.У підсумку І місце посіла команда родини Тібейкіних – ЗОШ №28, яка і буде захищати честь міста на обласних змаганнях 7 квітня. ІІ місце виборола команда родини Ткачуків підліткового клубу «Фортуна» ЗОШ № 26, ІІІ місце виборола родина Райковських.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, цінними подарунками і дипломами управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.