У Житомирі провели півфінал чемпіонату області з шахів

20.12.2016

В Житомирі відбувся півфінал чемпіонату Житомирської області з шахів. У змаганнях брали участь 24 шахісти, з них 1 майстер спорту і 6 кандидатів в майстри спорту, а також шахісти розрядники.

Згідно нової системи, яка практикувалася на цьому півфіналі перші 5 місць проходили у півфінал, але якщо відбувався поділ наприклад 4-6 місця, то ці шахісти будуть грати між собою додатковий матч у січні.

Фінал чемпіонату області відбудеться у травні, склад учасників 3 місця, шахісти які зайняли 1-3 місця в фіналі 2016 року, 5 учасників з півфіналу, 1 місце федерації шахів Житомирської області і 1 місце аукціон.

Контроль часу 1 година 30 хвилин кожному учаснику до закінчення партії. Швейцарська система 6 турів.

Перше місце зайняв кандидат в майстри спорту Віньковський Олександр з результатом 5 очок з 6-ти можливих.

Наступні місця розділили три шахісти і за додатковим показником друге місце зайняв майстер спорту України Олішевський Андрій, третє місце зайняв кандидат в майстри спорту Трохимишин Сергій і четверте кандидат в майстри спорту Тайгунова Надія.

Далі місця розділили одразу 4 шахісти і вони проведуть між собою міні-турнір за останню путівку в фінал це першорозрядники Фольверт Павло, Тарасов Юрій, Башмаков Денис, Грибан Андрій.

Організатор турніру тренер ШШ «Інтелект» Випханюк Ігор Анатолійович дав коментар: «Турнір пройшов в дійсно запеклій боротьбі, оскільки одразу 4 шахісти будуть боротися за останню путівку в фінал чемпіонату Житомирської області. Оскільки змагання будуть в січні то учасники матимуть час для того, щоб підготуватися і тоді результат січневого турніру буде дійсно неочікуваним».