Home Події Студенти Житомирського технологічного коледжу стали переможцями обласних змагань із баскетболу

86

Спартакіада Житомирської області з баскетболу серед юнаків завершилась, сьогодні, 15 березня. Змагання проходили в приміщенні Житомирського технологічного коледжу.

У фінальній зустрічі боротьба розгорнулась між командою Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права і баскетболістами Житомирського технологічного коледжу.

Початок гри: рахунок спробували відкрили житомиряни, але неточне потрапляння у кошик суперників і м’яч у руках бердичівлян. Нам забивають перший м’яч у грі.

Протягом усієї зустрічі різниця у рахунку коливалась в межах 10 – 12 очок на користь Житомирського технологічного коледжу. Перша половини гри: м’яч влучав то в кошик гостей, то в кошик господарів.

По-справжньому цікавими стали кінець третьої і четверта чверті. Житомиряни почали активно атакувати. Не відставали і бердичівські студенти. Вони робили кілька спроб наздогнати житомирян і зменшити відрив у рахунку, але їм це ніяк не вдавалось.

Остання чверть: ми нарешті прокинулись і почали динамічну гру, демонстрували точні влучення і перехоплення м’ячів. За кілька хвилин гри один за одним м’ячі потрапляли у кошик суперників. Кінець зустрічі завершується із рахунком – 43:65 і переможцями змагань стають студенти Житомирського технологічного коледжу.

Другим став Житомирський автомобільно-дорожній коледж. До трійки призерів потрапили і юнаки Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права. Наступного тижня пройдуть змагання серед дівчат.