Студент Житомирського агроуніверситету завоював "срібло" та "бронзу" на Чемпіонаті України з армспорту

16.04.2018

Протягом 12-15 квітня в Одесі проходив чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженням ОРА та вадами зору.

У  змаганнях взяли  участь понад 100 спортсменів з різних регіонів.

Зокрема, у складі зібрної команди області виступав і студент факультету обліку та фінансів   Житомирського національного агроекологічного університету, майстер спорту Дмитро Луцишин.

Спортсмени виборювали першість окремо лівою і правою рукою.

В особистій першості у ваговій категорії 60 кг на ліву руку Дмитро посів  ІІІ  місце, а на праву  - ІІ місце.

У командній першості команда Житомирської області зайняла І місце та стала чемпіоном України.

Нагадаємо, що  на чемпіонаті України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору минулого року студент ЖНАЕУ Дмитро Луцишин посів ІІ та І місця. На змаганнях з пауерліфтингу на Кубок України восени 2016 року у ваговій категорії до 59 кг  він підняв штангу вагою 95 кг і став бронзовим призером змагань.