Home Події Студент ЖДТУ завоював «срібло» на змаганнях з дзюдо і виконав норматив «Майстра...

Студент ЖДТУ завоював «срібло» на змаганнях з дзюдо і виконав норматив «Майстра спорту»

190

У Луцьку 22 – 23 березня  проходив Чемпіонат України з дзюдо серед юніорів, на яких успішно виступив студент Житомирського державного технологічного університету Владислав Гринчук.

Хлопець навчається на ІІ курсі гірничо-екологічного факультету, група ЕО-35. Займається дзюдо та самбо.

Зокрема, на Чемпіонаті України в Луцьку він  виборов «срібло» у ваговій категорії до 81 кг, а також виконав норматив «Майстра спорту України».

Владислав Гринчук спортом займається вже 9 років. У 2015 році він зайняв перше місце на Чемпіонаті України з дзюдо і 5-те місце на Кубку Європи з дзюдо у Румунії. У жовтні 2016 року  на Чемпіонаті України з боротьби самбо серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації він посів  третє місце.

Спортсмен має більше 40 медалей та понад 70 грамот. Мріє виграти Чемпіонат світу. На першому місці для хлопця дзюдо, а вже потім  – самбо. Влад щоденно тренується по дві години.