Home Події Спортсмени з Житомирщини – серед переможців чемпіонату України з легкої атлетики

173

19 лютого завершився головний Зимовий чемпіонат України з легкої атлетики, що проходив у місті Суми.

Студенти факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка Віктор Лонський, Олександр Баранніков та Владислав Мазур достойно представили на чемпіонаті Житомирську область.

Віктор Лонський здобув золоту нагороду з результатом 2 метри 19 сантиметрів. Срібним призером у секторі стрибків у висоту серед молоді став Олександр Баранніков із результатом 2 метри 15 сантиметрів.

Владислав Мазур став срібним призером змагань серед молоді у секторістрибків у довжину. Його результат – 7 метрів 68 сантиметрів.

Щодо Юніорського чемпіонату України з легкої атлетики, який завершився нещодавно в Сумах, у секторі стрибків у висоту переможцем став студент факультету фізичного виховання і спорту Роман Кузьмінов із результатом 2 метри 10 сантиметрів. Тренери – А. Ледньова, В. Єпишков.