Home Події Спортсмен з Житомирщини зайняв друге місце на Кубку України з легкої атлетики

Спортсмен з Житомирщини зайняв друге місце на Кубку України з легкої атлетики

147

У Києві 11 лютого відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні. Участь у змаганнях брали спортсмени з різних куточків України.

Ці змагання стали одним з етапів відбору на чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні, який відбудеться 3 березня у Белграді (Сербія).

Упродовж цілого дня у манежі вирували боротьба та протистояння кращих легкоатлетів України, які боролися за перемогу у Кубку України та за виконання нормативів Європейської легкоатлетичної асоціації.

За результатами змагань коростенець Коваль Василь (тренер Даниленко Олексій Львович) посів ІІ місце з бігу на дистанції 2000 м з перешкодами, інформують на сайті Коростенської міськради.