Home Події МФК ”Житомир” з перемоги над ”Авангардом” стартував на меморіалі Щанова

МФК \”Житомир\” з перемоги над \”Авангардом\” стартував на меморіалі Щанова

120

У вівторок, 14 лютого, МФК "Житомир" стартував на меморіалі Щанова. У першому поєдинку підопічні Ігоря Левицького на полі навчально-тренувальної бази "Динамо" в Конча-Заспі МФК "Житомир" зустрівся із чемпіоном Баришівського району ФК "Авангарді" (Бзів, Київської області).

Житомиряни першими відкрили рахунок.

Вже на 11 хвилині Роман Гусак прорвався із середини поля по правому флангу і спокійно закотив м’яч у ворота суперників. Але вже на початку другого тайму авангардівці зрівняли рахунок після помилки воротаря. Після цього моменти вирватися вперед були у обох команд, але більш впевнено діяли саме житомиряни. І на 75 хвилині Богдан Марченко, який вийшов на заміну, знову виводить МФК "Житомир" вперед – 2:1. Саме такий рахунок фіксує фінальний свисток арбітра.

Джерело: mfc.zt.ua