Home Події Команда Житомирського обласного осередку тхекводо та спортивного клубу «Фенікс» виборола 12 медалей

189

З 14 по 15 червня в м. Одесі проходив Всеукраїнський турнір з тхеквондо «Південна Піраміда», в якому взяли участь 48 команд з 16 областей України та команди з Молдови.

На традиційний турнір до моря в цьому році приїхало близько 500 спортсменів. Вони боролися за медалі в п’яти вікових категоріях – діти, молодші юнаки, кадети та юніори. За підсумками змагань команда Житомирського обласного осередку тхекводо та спортивного клубу «Фенікс» виборола 12 медалей: 4 золоті, 5 срібних, 4 бронзових.

1 місце: Довгаль Богдан, Іваницький Ростислав, Братенко Максим, Коробчук Анна.

2 місце: Мартинич Нестор, Бойко Денис, Бойко Олександра, Дрегало Катерина, Трач Олександра.

3 місце: Бондар Крістіна, Довгаль Роман, Чайка Максим, Базилінський Владислав.