Home Події Футболісти з Житомирщини борються за Кубку України серед аматорів

Футболісти з Житомирщини борються за Кубку України серед аматорів

215
У середу, 3 вересня, відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубку України серед аматорів, – повідомляє прес-служба ЖОФФ.

СК «Коростень», суперником якого був ФК «Колос» (с. Ковалівка Київської обл.),  у першому матчі вдома поступився з рахунком 3:1, а матч-відповідь зумів звести внічию. На гол киянина Штанденка коростенці відповіли влучним пострілом Бондарчука на початку другого тайму. Таким чином за сумою двох матчів далі проходить ФК «Колос».
1/8 фіналу Матч-відповідь
Колос» (Ковалівка Київської обл.) — СК «Коростень» (Житомирська обл.) 1:1 (1:0)
(Штанденко, 25 — Бондарчук, 49)
Перший матч — 3:1

Новоград-Волинський «Авангард» у середу грав свій перший матч у рамках 1/8 фіналу. Суперником «Авангарду» був ФК «Єдність» (с. Плиски Чернігівська обл.). Залишившись у другому таймі у меншості після вилучення Максимчука, гравці «Авангарду» пропустили два голи від Постолатьева. Матч-відповідь відбудеться у Новограді-Волинську 10 вересня.

1/8 фіналу. Перший матч
«Єдність» (Плиски Чернігівської обл.) — «Авангард» (Новоград-Волинський Житомирської обл.) 2:0 (0:0)