Home Події Бердичівлянин увійшов у 10-ку найкращих на чемпіонаті світу U20 з легкої атлетики

90

10-15 липня 2018 року у місті Тампере, Фінляндія проводився чемпіонат світу U20 з легкої атлетики.

Бердичівлянин Дмитро Нікітін представляв Житомирщину на цих змаганнях зі стрибків у висоту.

У передостанній день чемпіонату світу U20 українці змагалися у чотирьох фіналах. Найвище місце в них посів  Дмитро Нікітін.

Повторивши свій найкращий результат сезону (2,16 м), він став дев’ятим. Перше місце поділили грек Антоніос Мерлос і мексиканець Роберто Вілчес (2,23 м). Такий же результат показали ще два атлети – американець Ю-Вон Блейк і південноафриканець Брейтон Пул, – але програли переможцям за спробами і розділили третє місце.