20-річний студент ЖДТУ став чемпіоном світу з пауерліфтингу

16.12.2016

  Олександр Трондюк  навчається на 3 курсі гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету. Йому 20 років, шість із яких він активно займається спортом і вже має значні досягнення.

Зокрема, наприкінці серпня цього року на змаганнях у Києві Трондюк був у числі кращих. Там проходив відкритий Кубок Столиці з жиму лежачи, тяги та екстремального жиму.

Також Олександр  виборов перше місце у тязі у ваговій категорії до 82,5 кг, подолавши штангу вагою в 250 кг. Таким чином, він  став абсолютним переможцем Кубку Столиці  UPC у тязі.

Наприкінці 2015 року тоді ще 19-річний студент  Житомирського державного технологічного університету Олександр Трондюк встановив рекорд України на змаганнях з пауерліфтингу, впоравшись із 210 кг та виконавши норматив «майстра спорту».
 
Зовсім нещодавно,  8 – 11 грудня  у Москві проходив Чемпіонат світу GPA / IPO з пауерліфтингу та окремих його дисциплін.

Студент Житомирського державного технологічного уінверситету Олександр Трондюк ( група ЕО-34) став чемпіоном світу серед юніорів та чоловіків у тязі (вагова категорія до 75 кг), подолавши штангу вагою 272,5 кг. 

Прес-служба  Житомирського державного технологічного університету

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...