Мета заходу: бойова практика кікбоксерів-початківців та патріотичне виховання молоді.

Інші новини

На Житомирщині відбулися збори юнаків та дівчат в рамках Всеукраїнської гри «Джура»
29.05.2017

На базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова команди юних патріотів з 14 регіонів України взяли участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Джура — Десантник — Нащадки козацької слави».

Близько 150 спортсменів стали учасниками Кубку України з мотокросу ім. С.П. Корольова. ФОТО
29.05.2017

ІІІ етап Кубку України з мотокросу ім. С.П. Корольова стартував 28 травня у селі Клітчин Житомирського району.

Хлопчик з Житомирщини вивів на матч футболіста "Динамо". ВІДЕО
26.05.2017

Проект "Здійсни мрію" реалізував мрію Павлика з Житомирщини перед черговою хіміотерапією.

24.05.2017

Для присутніх відбулися показові виступи спортсменів-баскетболістів, волейболістів, лучників та художні номери.

Житомирська область зайняла 4 місце на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики
23.05.2017

За підсумками Чемпіонату Житомирська область зайняла 4 місце серед 18 збірних команд областей.

Житомирські борці зайняли призові місця на Всеукраїнському турнірі пам
23.05.2017

Призери є вихованцями Житомирської ДЮСШ з боротьби і займаються під керівництвом майстра спорту СРСР Піскуна Петра Вікторовича і директора ДЮСШ Рябова Віктора Васильовича.

23.05.2017

ФК "Таврія" - іменитий та відомий в Україні клуб, перший чемпіон незалежної України, володар кубку України 2010 року.

Житомирян запрошують на десятий "Велодень". ПРОГРАМА
22.05.2017

З кожним роком зростає чисельність прихильників велосипеду в нашому місті.

Житомирські триатлети стали переможцями Чемпіонату України в естафеті-мікст
22.05.2017

У Дніпрі 19-21 травня відбувся Чемпіонат України з триатлону в естафеті-мікст.

На чемпіонаті Києва з боротьби самбо спортсмени з Житомирщини вибороли 15 нагород
18.05.2017

Житомирські спортсмени взяли участь у чемпіонаті Києва з боротьби самбо серед юнаків і дівчат молодшого віку.

17.05.2017

У Житомирі пройшли обласні фінальні змагання серед школярів «Олімпійське лелеченя».

17.05.2017

Україна зайняла 1 місце в номінації «21 на 21», забравши золото у багаторічного чемпіона Росії.

Весняні Дні науки у Житомирі. Програма
17.05.2017

Житомирян запрошують долучитися весняних Днів науки у ЖДУ ім.І.Франка .

На міському турнірі з бадмінтону ЖДТУ виборов три бронзові нагороди
16.05.2017

До Дня Перемоги на базі Житомирського державного технологічного університету 13 травня провели Відкритий міський турнір з бадмінтону.