Керівник області також повідомив, що новому тренеру ФК «Полісся» Володимиру Мазяру він особисто пообіцяв, що у наступному році команда тренуватиметься і гратиме на новому стадіоні.

Нового тренера одразу після підписання контракту представили сьогодні, 22 листопада, голова облдержадміністрації Ігор Гундич, міський голова Сергій Сухомлин та директор ФК «Полісся» Віталій Лясковський.

У Житомирі представили нового тренера, який працюватиме з ФК "Полісся"
22.11.2017

Кандидатуру нового тренера попередньо обговорили і дійшли згоди  очільники міста й області
21.11.2017

17 листопада у Хмельницькому проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004/2008 років народження.

21.11.2017

У Львові з 13 по 19 листопада 2017 року проводився Чемпіонат України з боксу серед чоловіків.

20.11.2017

Про це повідомляє директор департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Роман Щебетов.

20.11.2017

Ільницький нагороджений посмертно орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

20.11.2017

Загалом Національна збірна команда України з гирьового спорту здобула ІІІ командне місце на Чемпіонаті світу у м. Сеул серед 32 команд-учасників.

20.11.2017

До речі, на цих змаганнях збірна України виборола 19 медалей: 4 золоті, 3 срібні,12 бронзових та у підсумку посіла 10 командне місце.

18.11.2017

Ставив задачу футбольному клубу "Полісся" - посісти місце, не нижче 6-го у турнірній таблиці.

Студент ЖНАЕУ Колесник виборов «бронзу» Чемпіонату світу з гирьового спорту
17.11.2017

У жовтні цього року Колесник здобув ІІ місце на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок і ветеранів спорту.

16.11.2017

#MakeMeTRI – спортивний клуб, стоворений житомирськими триатлоністами Анною Абдуловою та Егором Мартиненко.

16.11.2017

Турнір пройде під гаслом: «УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!»

15.11.2017

Початок поєдинків 18 листопада об 15.00, 19 листопада об 11.00.

На Всеукраїнських змаганнях з олімпійського тхеквондо спортсмени з Житомирщини зайняли призові місця
15.11.2017

Палац спорту «Локомотив» став справжнім осередком спортивного мистецтва, в якому зібралося більше 800 спортсменів з 19 областей України та м. Києва.

14.11.2017

Зокрема, у категорії «класичний бодібілдинг» Олександр посів  ІІ місце і був нагороджений срібною медаллю.

Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
 За рік у Житомирі завершили реконструкцію єдиною пішохідної вулиці у центрі міста - нове покриття, освітлення. Тепер на Михайлівській просторо. Частину лип...