Житомирські дільничні офіцери вчилися ідентифікувати потерпілих від торгівлі людьми

22.02.2018

  22 лютого у прес-центрі обласної державної адміністрації відбувся тренінг, організований Житомирським жіночим інформаційно-консультативним центром, з питань протидії торгівлі людьми. Його учасниками стали дільничні офіцери поліції регіону.


Ідентифікація та робота з людьми, що стали жертвами торгівлі, потребує певних знань та особливих навичок комунікації. Відтак координатор громадської організації Марія Климчук провела для дільничних офіцерів поліції Житомирщини тематичний тренінг.

Присутні розпочали роботу з обговорення масштабів поширення цього явища у світі та Україні, зокрема. Визначальним фактором тут є  наявність так званих груп ризиків у тому чи іншому суспільстві,  що, у свою чергу, впливають і  на шляхи вербування потенційних жертв.

Про міжнародне та вітчизняне законодавство з протидії торгівлі людьми присутні не лише розмовляли, а й  визначали ознаки тих чи інших правопорушень у практичній частині тренінгу.

Але основною метою занять було напрацювати  розуміння, як розпізнати жертву сексуальної або трудової експлуатації. Такі люди, як правило, дуже замкнені і неохоче йдуть на контакт, тому комунікативні навички при спілкування з ними вкрай важливі. А від їх відвертості й готовності протистояти своїм експлуататорам та захищеності державою залежить, чи будуть покарані торгівці людьми.

- Такі тренінги допомагають дільничним офіцерам у роботі, розширюють  їх звичні рамки спілкування, сприяють отриманню необхідного комунікативного досвіду, - прокоментував подію заступник начальника Головного управління Нацполіції Житомирщини Артем Лисогор. – Тому ми відкриті для співпраці громадським організаціям у спільних заходах із превенції правопорушень.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...