Житомирські дільничні офіцери вчилися ідентифікувати потерпілих від торгівлі людьми

22.02.2018

  22 лютого у прес-центрі обласної державної адміністрації відбувся тренінг, організований Житомирським жіночим інформаційно-консультативним центром, з питань протидії торгівлі людьми. Його учасниками стали дільничні офіцери поліції регіону.


Ідентифікація та робота з людьми, що стали жертвами торгівлі, потребує певних знань та особливих навичок комунікації. Відтак координатор громадської організації Марія Климчук провела для дільничних офіцерів поліції Житомирщини тематичний тренінг.

Присутні розпочали роботу з обговорення масштабів поширення цього явища у світі та Україні, зокрема. Визначальним фактором тут є  наявність так званих груп ризиків у тому чи іншому суспільстві,  що, у свою чергу, впливають і  на шляхи вербування потенційних жертв.

Про міжнародне та вітчизняне законодавство з протидії торгівлі людьми присутні не лише розмовляли, а й  визначали ознаки тих чи інших правопорушень у практичній частині тренінгу.

Але основною метою занять було напрацювати  розуміння, як розпізнати жертву сексуальної або трудової експлуатації. Такі люди, як правило, дуже замкнені і неохоче йдуть на контакт, тому комунікативні навички при спілкування з ними вкрай важливі. А від їх відвертості й готовності протистояти своїм експлуататорам та захищеності державою залежить, чи будуть покарані торгівці людьми.

- Такі тренінги допомагають дільничним офіцерам у роботі, розширюють  їх звичні рамки спілкування, сприяють отриманню необхідного комунікативного досвіду, - прокоментував подію заступник начальника Головного управління Нацполіції Житомирщини Артем Лисогор. – Тому ми відкриті для співпраці громадським організаціям у спільних заходах із превенції правопорушень.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У 4 випуску 2 сезону від 12 березня "Ревізор: Магазини"Наталя Кудряшова  побувала в Коростені на Житомирщині і перевірила гастроном...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...