Житомирська міськрада виграла справу в апеляційному суді щодо ділянки для індустріального парку

13.09.2017

 12 вересня, Рівненський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу  Житомирської міської ради у справі за позовом Військового прокурора Житомирського гарнізону про визнання незаконним та скасування рішення Житомирської міської ради № 295 від 21.07.2016 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: м. Житомир, шосе Київське, 44-Д». Рішення суду першої інстанції від 11.07.2017  про часткове задоволення позову скасовано, прийнято нове рішення про відмову у  задоволенні позову. 


«Таким чином, суд підтвердив безпідставність доводів військового прокурора і поширеної військовою прокуратурою у ЗМІ інформації  щодо включення до складу земель індустріального парку «ЖИТОМИР-СХІД» понад 11 га земель оборони та перешкоджання роботі військового вертодрому. Це рішення набирає законної сили з моменту проголошення, наразі жодних перешкод для реалізації проекту індустріального парку немає» – пояснює директор юридичного департаменту міської ради Євгеній Черниш.

Інтереси міської ради у цій справі представляли директор юридичного департаменту Євгеній Черниш та заступник директора юридичного департаменту Марина Кузнєцова. 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...