У Житомирській області відновили електромережі, які пошкодила негода минулої доби

22.09.2017

 В усіх населених пунктах, які постраждали від негоди 21-22 вересня 2017 р. у Житомирській області, вже відновили електропостачання.

 
Про це повідомляє ПрАТ «ЕК «Житомиробленерго».
 
«Внаслідок погіршення погодних умов, грози і шквального вітру протягом  21-22 вересня 2017 р.у  Житомирській області станом було пошкоджено 2 лінії 10кВ, 2 ділянки і 69 ТП. Станом на 11 годину 22 вересня усі населенні пункти заживлені. Через пряме потрапляння блискавки в трансформаторну підстанцію залишаються без світла поодинокі споживачі – знеструмлені 1 участок ЛЕП, 5 ТП», – йдеться у повідомленні.
 
Від негоди постраждали такі райони: Бердичівський, Черняхівський, Любарський, Житомирський, Ємільчинський, Новоград-Волинський, Чуднівський, Олевський.
 
Аварійні роботи з відновлення електропостачання та усунення наслідків стихійних явищ проводяться працівниками обленерго  в найкоротші терміни.
 
Повідомлення жителів області про відключення електромереж та обриви проводів приймаються з будь-якого населеного пункту області цілодобово за єдиним телефонним номером Колцентру ПрАТ «ЕК «Житомиробленерго» (0412) 40-21-50.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...