Трьох "айдарівців" із Житомирщини визнали добровольцями АТО

13.09.2017

 Трьох жителів Житомирської області визнали бійцями добровольцями антитерористичної операції.

 
Таке рішення прийняли члени обласної комісії з визнання бійців-добровольців АТО під час першого засідання сьогодні, 13 вересня.
 
Бійці з початком збройного конфлікту на сході України добровільно пішли захищати Батьківщину. Всі троє чоловіків були членами добровольчого батальйону «Айдар».
 
Довідково:
 
Порядок визнання бійців-добровольців АТО затверджений рішенням обласної ради від 27.07.17 №758.
 
Згідно з документом, бійцем-добровольцем АТО може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не ввійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України, Центру спеціальних операцій, Об’єднаного оперативного штабу Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів, яка брала безпосередню участь у бойових діях.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...