На Житомирщині колектив технікуму, в якому обвалився гуртожиток, просить допомоги благодійників

9.08.2018

28 липня 2018 року близько опівночі стався обвал в будівлі гуртожитку Новочорторийського державного аграрного технікуму в Любарському районі. В результаті обвалу знищено фасадну несучу стіну одного з трьох під’їздів гуртожитку разом із залізобетонними перекриттями та 24 із 195-ти житлові кімнати загальною площею 330 м2 .

Внаслідок обвалу травмованих та загиблих осіб немає. В гуртожитку в минулому навчальному році проживало 270 студентів. Для з’ясування причин руйнування та можливості подальшої безпечної експлуатації гуртожитку (вцілілої частини) необхідне проведення експертизи відповідною ліцензованою установою.

Для проведення цієї експертизи, демонтування частини під’їзду, який зазнав руйнування та подальшої відбудови гуртожитку за попередніми розрахунками необхідні кошти в сумі 5,5 млн. гривень. Колективн технікуму звертається до благодійниців з проханням допомогти.

Відповідне звернення опубліковане на сайті Любарської ОТГ.

"Дирекція та весь колектив технікуму просить сприяти проведенню вищезазначених робіт та надати фінансову допомогу для їх виконання до початку нового 2018/19 навчального року.

Благодійний рахунок 31552398107009 в РУДКСУ у Житомирської області МФО 811039, Код 00698259

Щиро дякуємо за взаєморозуміння. Від зборів трудового та студентського колективу технікуму", - йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь на аккаунт «Першого житомирського» у Telegram Facebook та  Googlе+.

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 28 липня у Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова відбувся черговий випуск військових фахівців. Вперше на стройовому плацу для всіх присутніх...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...