Депутати Житомирський облради проситимуть Садового створити публічну карту перевезення і вивезення сміття

19.05.2017

Більше 20 питань порядку денного розглянула 18 травня постійна комісія обласної ради  з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів, що пройшло за участі першого заступника голови обласної ради Сергія Крамаренка.

На початку засідання депутати розглянули низку звернень Держгеокадастру щодо погодження надання спеціальних дозволів на користування надрами окремим підприємствам.

Також депутати підтримали звернення Олевської районної ради щодо недопущення зменшення меж Поліського заповідника.

За пропозицію депутата обласної ради, профільна комісії одностайно проголосувала за звернення депутатів обласної ради  до Львівського міського голови про створення публічної інтерактивної карти перевезення сміття та вивезення його з несанкціонованих місць скидання.  Зокрема, у зверненні йдеться про те, щоб на офіційному сайті Львівської міської ради було створено публічну інтерактивну карту переміщення транспортних засобів, що здійснюють  перевезення сміття до полігонів твердих побутових відходів та інші місця, аби мати можливість відслідковувати їхній рух за допомогою GPS-пристроїв, а також, у разі виявлення факту несанкціонованого ввезення сміття, організувати його вивезення.

Серед іншого депутати опрацювали низку інших питань, що відносяться до компетенції профільної комісії.

Окрім цього постійна комісія погодила питання, що розглядаються на усіх інших комісіях обласної ради.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...