Червоне на Житомирщині за рік після перемоги в конкурсі "Неймовірні села України". ФОТО

12.06.2018

Селище Червоне Андрушівського району Житомирської області за свою унікальну історію та архітектуру стало переможцем ІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України-2017».

За рік часу, місцева влада зуміла кардинально реформувати село та дати йому нове дихання. За виграні у конкурсі кошти, громада облаштувала зону відпочинку в центрі села: поставили ковані лави, стійки для велосипедів, урни та підставки для квітів. На сьогодні, основними напрямками роботи для громади є облаштування доріг, розвиток місцевого підприємництва та формування команди молодих управлінців.

У Червоному кажуть, що завдяки перемозі у конкурсі «Неймовірні села України 2017» отримали величезний поштовх саме для формування молодої команди, які прийшли з різних сфер і ніколи не знали чиновницької рутини, а тому готові реалізовувати нові сміливі проекти.

Джерело: agroportal.ua


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...