До Бердичева на вихідних прибудуть паломники

14.07.2016

 

У період з 14 по 16 липня територією області з Романівського району до м. Бердичева проходитиме піша хода громади римо-католицької парафії.

Колони паломників до санктурії Матері Божої Бердичівської розпочали рух 14 липня за трьома маршрутами у Романівському районі і прибуватимуть до м. Бердичева 16-17 липня.

Очікувана кількість учасників близько 2 тисяч вірян.

В урочистостях візьмуть участь римо-католицькі єпископи та священики з усієї України, представники державної влади та дипломатичного корпусу. Центральну Літургію 17 липня очолить Архиєпископ Томаш Пета, Ординарій дієцезії Астани, Казахстан. Серед гостей також очікуються єпископи з Польщі, Франції та Молдови. А також представники влади, дипломатичних установ та іноземні делегації.

Цього року Церква буде дякувати Богу перед чудотворною іконою Матері Божої з гори Кармель за 25-річчя відродження і зміцнення структур Римо-Католицької Церкви в незалежній Україні. В цьому ж часі Орден Босих Кармелітів, який опікується святинею, відзначає 25-річчя повернення Босих Кармелітів в Україну та повернення санктуарію в Бердичеві.

Програма урочистостей Божої Матері Святого Скапулярія:

16 липня 2016 року (субота)
16:00 – привітання паломників на площі перед Монастирем Босих Кармелітів (пл. Соборна, 25)
18:00 – Служба Божа
22:00 – нічне молитовне чування у храмі.

17 липня 2016 року (неділя)
08:00 – Служба Божа у храмі (польською мовою).
9:30 – Розарій на площі
10:30 – привітання всіх єпископів на площі Св. Йоана Павла ІІ
11:00 – Головна Урочиста Літургія на площі перед Монастирем Босих Кармелітів (пл. Соборна, 25).


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...