До Бердичева на вихідних прибудуть паломники

14.07.2016

 

У період з 14 по 16 липня територією області з Романівського району до м. Бердичева проходитиме піша хода громади римо-католицької парафії.

Колони паломників до санктурії Матері Божої Бердичівської розпочали рух 14 липня за трьома маршрутами у Романівському районі і прибуватимуть до м. Бердичева 16-17 липня.

Очікувана кількість учасників близько 2 тисяч вірян.

В урочистостях візьмуть участь римо-католицькі єпископи та священики з усієї України, представники державної влади та дипломатичного корпусу. Центральну Літургію 17 липня очолить Архиєпископ Томаш Пета, Ординарій дієцезії Астани, Казахстан. Серед гостей також очікуються єпископи з Польщі, Франції та Молдови. А також представники влади, дипломатичних установ та іноземні делегації.

Цього року Церква буде дякувати Богу перед чудотворною іконою Матері Божої з гори Кармель за 25-річчя відродження і зміцнення структур Римо-Католицької Церкви в незалежній Україні. В цьому ж часі Орден Босих Кармелітів, який опікується святинею, відзначає 25-річчя повернення Босих Кармелітів в Україну та повернення санктуарію в Бердичеві.

Програма урочистостей Божої Матері Святого Скапулярія:

16 липня 2016 року (субота)
16:00 – привітання паломників на площі перед Монастирем Босих Кармелітів (пл. Соборна, 25)
18:00 – Служба Божа
22:00 – нічне молитовне чування у храмі.

17 липня 2016 року (неділя)
08:00 – Служба Божа у храмі (польською мовою).
9:30 – Розарій на площі
10:30 – привітання всіх єпископів на площі Св. Йоана Павла ІІ
11:00 – Головна Урочиста Літургія на площі перед Монастирем Босих Кармелітів (пл. Соборна, 25).


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...