У Житомирському військовому інституті провели курс бійця-рятувальника «COMBAT LIFESAVER»

19.05.2017

 

З 15 по 17 травня 2017 року з курсантами 4-го та 5-го курсів Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова провели курс бійця-рятувальника «COMBAT LIFESAVER».

Даний курс проведено у формі комплексних занять з військової тактичної медицини країн НАТО за участю українських спеціалістів громадської організації «Захист патріотів».

Під час проведення тренінгів майбутні офіцери мали змогу отримати практичні навички із зупинки критичної кровотечі, огляду постраждалого, робота з травмами дихальних шляхів, мануальні прийоми та використання спеціальних допоміжних засобів і препаратів, контролювання кровотечі, огляд застосування джгутів, використання гемостатичних засобів, включаючи бинти та перев’язочні пакети та інших питань, які вкрай необхідні для виживання в реальних бойових умовах.

Заняття проходили у цікавій формі постійного діалогу з тренерами та практичного відпрацювання вправ, які розроблені на основі реальних бойових ситуацій.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...