У Житомирському військовому інституті провели курс бійця-рятувальника «COMBAT LIFESAVER»

19.05.2017

 

З 15 по 17 травня 2017 року з курсантами 4-го та 5-го курсів Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова провели курс бійця-рятувальника «COMBAT LIFESAVER».

Даний курс проведено у формі комплексних занять з військової тактичної медицини країн НАТО за участю українських спеціалістів громадської організації «Захист патріотів».

Під час проведення тренінгів майбутні офіцери мали змогу отримати практичні навички із зупинки критичної кровотечі, огляду постраждалого, робота з травмами дихальних шляхів, мануальні прийоми та використання спеціальних допоміжних засобів і препаратів, контролювання кровотечі, огляд застосування джгутів, використання гемостатичних засобів, включаючи бинти та перев’язочні пакети та інших питань, які вкрай необхідні для виживання в реальних бойових умовах.

Заняття проходили у цікавій формі постійного діалогу з тренерами та практичного відпрацювання вправ, які розроблені на основі реальних бойових ситуацій.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Прес-служба Житомирської міськради на своєму ютуб-каналі опублікувала відео «Живи Житомиром! Створюй Житомир!», у якому зображено найкрасивіші куточки ...
Польова, Гідропарк, парк ім.Ю.Гагаріна, Михайлівська, майдан Корольова Богунія, підвісний міст і ще багато відомих та мальовничих місць Житомира в одному репортажі...