У Житомирському державному університеті ім.І.Франка з другої спроби обрали ректора

22.02.2018

 22 лютого 2018 року у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулися вибори ректора. Кількість виборців, які  взяли участь у голосуванні, склала 603 особи з 621 виборця.


Результати голосування:

Галина Євгеніївна Киричук — «за» 351 голос.

Андрій Володимирович Шевчук — «за» 241 голос.

Результати виборів затверджені Протоколом № 7 від 22 лютого 2018 року Виборчої комісії з проведення виборів ректора Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Нагадаємо, для перемоги новому ректорові потрібно було набрати 50% голосів плюс один голос. Беруть участь у голосуванні усі штатні викладачі, частина обслуговуючого персоналу, а також студенти — 15% від кількості викладачів.
 
Попередній ректор ВНЗ - Петро Саух, керував ним 15 років і пішов з посади наприкінці минулого навчального року навесні 2017.

Обрати ректора пробували восени 2017 року, але тоді жоденз кандидатів у першому і другому турах не набрав необхідної кількості голосів. Перевибори були призначені на лютий 2018 року.
 
 
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...