Понад 500 учнів Житомирщини змагаються за звання кращого знавця лісу

13.09.2017

 

12 вересня на Малинщині розпочалися щорічні змагання шкільних лісництв області.

Понад 500 учнів шкільних лісництв з усіх районів області виборювали звання найкращої команди з лісівничих дисциплін, спорту та художньої самодіяльності.

Учасники змагань продемонстрували свої знання з ґрунтознавства, лісової таксації, охорони лісу, лісового насінництва, мисливствознавства.

Перемогу цього разу здобули:

1 місце – Ємільчинське шкільне лісництво,

2 місце - Баранівське шкільне лісництво,

3 місце- Коростенське шкільне лісництво.

Переможці братимуть участь у всеукраїнському зльоті, а затим у міжнародному.

Житомирщина вже була золотим призером у Міжнародному юніорському лісовому конкурсі. У 2007 році вихованка якраз Ємільчинського шкільного лісництва Марина ПОКОЗАЦЬКА виборола перше місце серед представників 37-ми країн-учасниць. Оскільки, планку піднято дуже високу, то щорічний рівень змагань вражає масштабністю.

Традиційно змагання проводяться на базі Малинського лісотехнічного коледжу. Абсолютно всі команди-учасниці отримають спортивний інвентар у подарунок, а володарі призових місць – ноутбук та акустичні системи.

Всього на Житомирщині діє 32 шкільних лісництва, де займається понад 700 учнів.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...