На Житомирщині напрацьовують регіональний план реформування інтернатів

13.03.2018

Житомирська область сьогодні на передовій щодо реформування закладів і вже напрацьовує регіональний план реформування інтернатних закладів.

Представники сфери освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, фінансів  спільно із фундацією «Lumos» 12 березня розпочали триденний тренінг, де і розробляють ідеї плану.

«Сьогодні із фундацією «Lumos» ми розпочали триденний тренінг. На ньому ми напрацьовуємо ідеї до плану реформування інтернатів. Зараз у нас стадія напрацювання, як області розробити цей план – як дітей влаштувати, які послуги надавати, скільки їх потрібно, які будинки будувати та інше. Це таке стратегічне планування до 2026 року. Вже у середу ми презентуємо результат нашої роботи – регіональний план», – сказала начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук.

За Національною стратегією і планом дій, затвердженим Урядом, кожен регіон у цьому році має затвердити регіональний план дій. Саме Житомирщина буде першою і на цьому досвіді інші регіони будуть розробляти свої плани – буде відбуватися трансформація закладів та створення послуг.

Нагадаємо, що Житомирська ОДА підписала Меморандум із Уповноваженим Президента та організацією Джоан Роулінг щодо реформування інтернатів.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...