На олімпіаду в Житомир з'їхалися страховики з усієї країни

10.04.2015

 

 Протягом 9-10 квітня у Житомирському державному технологічному університеті проходить ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхова справа», участь в якій беруть 59 студентів із 30 начальнх закладів  -  переможці І туру.

Завдання олімпіади та критерії відповідей були розроблені відповідно до стандартів Всеукраїнської студентської олімпіади, затверджених профільним Міністерством, - повідомляє прес-служба вузу.

Цей захід сприяє розвитку страхової культури серед населення та просуванню страхової справи в держав, бо саме  страхування покликане забезпечити безперервність відтворюваного процесу.

Крім цього, таким чином учасники олімпіади мають можливість  краще  познайомитись з мальовничою Житомирщиною,  її культурою та історією, що важливо для формування патріотичного світогляду.

Всеукраїнська студентська олімпіада формує в її учасників професійну компетентність, є одним із їхніх досягнень.

  

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...