Комунальний заклад Житомирської облради отримав золоту медаль на Міжнародній виставці

20.04.2017

 

Нагородження переможців Всеукраїнської виставки «Сучасні заклади освіти-2017» та ХХ обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщина-2017» відбулося 20 квітня у Житомирі. Вручив нагороди найкращим освітянам області голова обласної ради Володимир Ширма.

На восьмій Міжнародній виставці, яка проходила у березні цього року в Києві, Житомирську область представляли 37 навчальних закладів та освітніх установ.

Як повідомляє прес-служба облради, за результатами конкурсів комунальний заклад «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради отримав золоту медаль у номінації «Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді».

Також у конкурсах з тематичних номінаціях золоті медалі отримали науково-методичний центр управління освіти міської ради, Тетерівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей № 25 м. Житомира, Житомирський центр розвитку дитини № 53 «АБВГДЕЙКА», срібної медалі удостоєна Денишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука Тетерівської сільської ради, а бронзову нагороду отримав Народицький дошкільний навчальний заклад «Сонечко».

 

Крім того, було відзначено кращих педагогів, які взяли участь ХХ обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщина-2017», на яку подано 805 матеріалів педагогічних працівників. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У січні цього року в кількох магазинах та маркетах Житомира відбулися зйомки телевізійної передачі "Нового каналу". Глядачі змогли побачити випуск із...
Польова, Гідропарк, парк ім.Ю.Гагаріна, Михайлівська, майдан Корольова Богунія, підвісний міст і ще багато відомих та мальовничих місць Житомира в одному репортажі...