Факультет інформаційно-комп'ютерних технологій ЖДТУ відзначає 40-річчя. ФОТО та ВІДЕО

31.03.2017

 

 У Житомирському державному технологічному університеті 31 березня відзначають 40-річчя факультету інформаційно-комп'ютерних технологій, який нині можна назвати найпопулярнішим  у ВНЗ.

З цієї нагоди на факультеті влаштували низку заходів, які передують урочистому концерту з офіційними вітаннями та врученням відзнак.

Зокрема, у дворі ЖДТУ колектив ФІКТу, нинішніх студентів та випускників факультету, зі святом вітав  оркестр Житомирського військового інституту ім.С.Корольова.

Виконали кілька відомих композицій, а ще заспівали і навіть затанцювали. Такий виступ присутні зустріли дуже емоційно, гучно аплодуючи і навіть підспівуючи.

Декан факультету-іменинника Андрій Морозов подякував  оркестру за  музичне вітання і  передав їм подарунок - музичний інструмент.

Разом з тим, у технологічному університеті наразі триває виставка творчих робіт студентів і співробітників факультету інформаційно-комп'ютерних технологій, фотовиставка світлин декана. Студенти підготували власні вітання для ФІКТу  - тематичні стінгазети із зображенням супергероїв: викладачів і керівництва факультету.

У рамках відзначення 40-річчя факультету також проводяться спортивні турніри з волейболу та міні-футболу, конкурси.

Юлія ДЕМУСЬ

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
 Кожного року виробник морозива № 1 в Україні — компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») — радує малечу та дорослих багатьох українських...