Екс-начальник Житомирського військового інституту Даник очолив інший навчальний заклад

20.03.2017

 

У соцмережі опублікували наказ Міністра оборони України Полторака про призначення т.в.о начальника інституту інформаційних технологій Національного університету оборони України ім.І.Черняховського.

Зокрема, цю посаду "у зв'язку зі службовою необхідністю та з метою належного керівництва" зайняв Юрій Даник - генерал-майор, який донедавна очолював Житомирський військовий інститут ім.С.Корольова.

Нагадаємо, що у липні 2016 року, Полторак, представляючи нового начальника військового інституту в Житомира - Олександра Левченка, подякував Данику, назвавши його професіоналом і науковцем, досвід якого має бути застосований у потребах ЗСУ. Також він сказав, що Данику запропонують іншу посаду – рівноцінну попередній чи навіть вищу.


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Прес-служба Житомирської міськради на своєму ютуб-каналі опублікувала відео «Живи Житомиром! Створюй Житомир!», у якому зображено найкрасивіші куточки ...
  Житомирянин Дмитро Краб продовжує прикрашати місто своїми графіті. Черговий яскравий малюнок він наразі завершив на одній із будівель по вулиці ...