Житомирський бронетанковий завод відвідали військові аташе

19.05.2017

 

16 травня державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» відвідала делегація Київської Асоціації військових аташе.

У складі делегації заявлені військові аташе з Австрії, Білорусі, В’єтнаму, Іраку, Ірану, Казахстану, Китаю, Кореї, Латвії, Литви, Пакистану, Румунії, Словаччини, США, Туркменістану, Угорщини, Франції, Чехії, Швейцарії, ЕС, НАТО.

Зі сторони державного концерну «Укроборонпром» на зустрічі був присутній Артур Херувімов - заступник генерального директора з розвитку. Адміністрація заводу на чолі з директором Михайлом Мосіним провели з ними спільну нараду, де А. Херувімов представив презентацію підсумків роботи концерну за 2016 рік, директор заводу, в свою чергу, представив презентацію про можливості очолюваного ним підприємства, продукцію заводу.

Далі гостям було надано можливість безпосередньо ознайомитись з зразками відремонтованої та модернізованої техніки, проведена екскурсія по заводу, проведені показові стрільби новітніх розробок.

За підсумками зустрічі представники військових аташе різних країн та представники вітчизняної оборонної промисловості домовились про плідну співпрацю, що так необхідно у даних умовах.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Прес-служба Житомирської міськради на своєму ютуб-каналі опублікувала відео «Живи Житомиром! Створюй Житомир!», у якому зображено найкрасивіші куточки ...
Польова, Гідропарк, парк ім.Ю.Гагаріна, Михайлівська, майдан Корольова Богунія, підвісний міст і ще багато відомих та мальовничих місць Житомира в одному репортажі...