В Житомирі кінологи зі своїми «чотирилапими друзями» вдосконалювали навики з пошуку різних наркотиків

19.05.2017

 

На території Житомирського кінологічного центру головного управління Національної поліції 18 травня пройшли спільні тренування фахівців – кінологів з службовими собаками різних силових структур. В тренуванні приймали участь представники Житомирського прикордонного загону, Житомирської митниці Державної фіскальної служби та Національної поліції в Житомирській області.

Протидія виготовленню та розповсюдженню наркотичних речовин являється актуальним питанням сьогодення. Саме пошук і виявлення наркотиків за допомогою службових собак став основною метою проведення міжвідомчого тренування.

Кінологи зі своїми «чотирилапими друзями» вдосконалювали навики з пошуку наркотичних речовин різних видів. Майстерність пошуку службовими собаками відточувалась за обставин, які трапляються в реальному житті під час виконання службових обов’язків. «Чотирилапі» виявляли закладки наркотиків, які були приховані в конструктивних особливостях транспортних засобів, жилих будівлях, особистих речах та під одягом ймовірних порушників. Собаки в повному обсязі проявляли свої навики в слухняності та вміння діяти в різних умовах.

За результатами тренувань співробітниками кінологічних служб різних відомств здійснили обмін передовим досвідом та вкотре довели що друзі наші менші є незамінними помічниками в виконанні завдань покладених на силові структури нашої держави.

Юрій Шахрайчук


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Прес-служба Житомирської міськради на своєму ютуб-каналі опублікувала відео «Живи Житомиром! Створюй Житомир!», у якому зображено найкрасивіші куточки ...
Польова, Гідропарк, парк ім.Ю.Гагаріна, Михайлівська, майдан Корольова Богунія, підвісний міст і ще багато відомих та мальовничих місць Житомира в одному репортажі...