В Житомирі кінологи зі своїми «чотирилапими друзями» вдосконалювали навики з пошуку різних наркотиків

19.05.2017

 

На території Житомирського кінологічного центру головного управління Національної поліції 18 травня пройшли спільні тренування фахівців – кінологів з службовими собаками різних силових структур. В тренуванні приймали участь представники Житомирського прикордонного загону, Житомирської митниці Державної фіскальної служби та Національної поліції в Житомирській області.

Протидія виготовленню та розповсюдженню наркотичних речовин являється актуальним питанням сьогодення. Саме пошук і виявлення наркотиків за допомогою службових собак став основною метою проведення міжвідомчого тренування.

Кінологи зі своїми «чотирилапими друзями» вдосконалювали навики з пошуку наркотичних речовин різних видів. Майстерність пошуку службовими собаками відточувалась за обставин, які трапляються в реальному житті під час виконання службових обов’язків. «Чотирилапі» виявляли закладки наркотиків, які були приховані в конструктивних особливостях транспортних засобів, жилих будівлях, особистих речах та під одягом ймовірних порушників. Собаки в повному обсязі проявляли свої навики в слухняності та вміння діяти в різних умовах.

За результатами тренувань співробітниками кінологічних служб різних відомств здійснили обмін передовим досвідом та вкотре довели що друзі наші менші є незамінними помічниками в виконанні завдань покладених на силові структури нашої держави.

Юрій Шахрайчук


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...