У Житомирі єпископа Римо-Католицької Церкви хочуть нагородити відзнакою «За заслуги перед містом»

7.09.2017

 

На сайті Житомирської міської ради 6 вересня опублікували проект сесії "Про нагородження Пурвінського Я.Д. відзнакою «За заслуги перед містом І ступеня»".

"Враховуючи клопотання Єпископа Київсько-Житомирського Віталія Кривицького, відповідно до протоколу  від 31 серпня 2017 № 20 комісії з  питань  нагородження громадян  та юридичних осіб за заслуги  перед містом Житомиром відзнаками Житомирської міської ради та її виконавчого комітету, рішення Житомирської міської  ради  від 25.06.2003 № 182 «Про встановлення відзнаки  «За заслуги  перед містом» та затвердження Положення про неї» зі  змінами,  рішення Житомирської міської ради від 28.12.2015  № 34 «Про затвердження Програми забезпечення здійснення нагородження на 2016-2017 роки», міська рада вирішила:
Нагородити відзнакою «За заслуги перед містом І ступеня» за багаторічне самовіддане служіння громаді міста Житомира - Пурвінського Яна Донатовича, єпископа-емерита, ординарія Київсько-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні (з 1991 по 2011 роки)", - йдеться в документі.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...