У Житомирі виділили матеріальну допомогу родині Ільницьких з трійнятами та рідним загиблого десантника

7.12.2017

 У Житомирі під час позачергової сесії  7 грудня депутати Житомирської міськради розглянули питання щодо виділення коштів кільком родинам.

Зокрема, вони підтримали рішення про надання матеріальної допомоги у розмірі 30 тисяч для багатодітної родини Ільницьких, де виховують трійнят. Дівчатка народилися навесні цього року. Восени 2014 року Ільницькі втратили на війні свого єдиного сина - 24-річного десантника 90 батальйону Дмитра. 

Читайте також: Житомиряни зустріли з пологового сестер «кіборга» - трійнят Ільницьких. ФОТО

Крім цього, ще 50 тисяч допомоги отримає родина загиблого десантника 95 бригади Максима Перепелиці, який загинув під час виконання бойового завдання  в Донецькій області наприкінці листопада цього року. Раніше члени виконкому проголосували за надання родині загиблого героя  зі міського бюджету 20 тисяч матеріальної допомоги. Тоді й обговорювалося питання щодо збільшення суми.

Ще 150 тисяч буде направлено для   житомирян, будинок яких постраждав від пожежі наприкінці листопада - там згорів дах.
 

   

          

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У 4 випуску 2 сезону від 12 березня "Ревізор: Магазини"Наталя Кудряшова  побувала в Коростені на Житомирщині і перевірила гастроном...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...