У Житомирі на засіданні виконкому розглянуть ситуацію з безкоштовним перевезенням пільговиків

12.10.2017

У Житомирі 13 жовтня о 9.00 скликають позачергове засідання виконкому. На ньому мають розглянути лише одне питання - "Про ситуацію, яка склалася щодо перевезення пільгових категорій громадян". Доповідатиме - заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, що сьогодні, 12 жовтня, перевізники самостійно обмежили безкоштовний проїзд пільговиків у Житомирі.

«Це рішення є неправомірним.Співробітники управління транспорту вже проводять рейд транспортних засобів міста та інформують водіїв та людей про те, що перевізники не можуть на власний розсуд обмежувати проїзд пільговиків. Правопорушникам будуть впроваджені санкції, адже проїзд в маршрутках підняли, а перевізники зобов’язались перевозити всіх пільговиків без компенсації з бюджету», - прокоментував заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, що вчора, 11 жовтня, лише 11 з 20 членів членів виконкому підтримали рішення щодо обмеження проїзду пільгових у години пік. Та дане рішення не було прийнято.

Читайте також: У Житомирі перевізники незаконно відмовляють у безкоштовному проїзді пенсіонерам у маршрутках

Перевізниками піднімалося питання щодо встановлення окремих годин для пільгових категорій громадян. Перевізники міських автобусних маршрутів хотіли, щоб дана категорія мала змогу їздити в транспорті лише з 10:00 до 16:00, але членами виконкому не було підтримано дане рішення.

Читайте також: Перелік пільгових категорій, які можуть безкоштовно їздити в маршрутках Житомира

16 травня цього року житомирський виконком проголосував за підвищення вартості проїзду в маршрутках до 5 гривень, а приватні перевізники зобов’язались безкоштовно перевозити всі пільгові категорії житомирян , після чого мер Сергій Сухомлин підписав рішення виконкому про тариф у 5 грн в маршрутках.

 

 

Теги: Місто

 
Останнє з категорії
 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
Житомир відзначає свято Водохреща, яким завершується цикл новорічно-різдвяних свят. Освячення води з нагоди Хрещення Господнього провело духовенство...