Служба автомобільних доріг у Житомирській області звітує про ремонт шляхів

17.03.2017

 

Служба автомобільних доріг у Житомирській області продовжує замовляти підрядним організація роботи з аварійного ямкового ремонту шляхів як державного так і місцевого значення в межах області. Для оптимізації роботи складено графіки-плани робіт, відповідно до яких підрозділи підрядників проводять роботи.

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Житомирській області.

За минулий тиждень знешкоджено деформацій та пошкоджень на більше 11-ти тисячах квадратних метрах шляхів загального користування, у результаті ремонтом охоплено майже 72 кілометри шляхів.

На автомобільних дорогах державного значення аварійним ремонтом охоплено майже 7,8 тисяч кв. м пошкоджень, з них - більше тисячі квадратних метрів деформацій було ліквідовано на Р-28 Виступовичі – Житомир, Н-03 Житомир-Чернівці, Р-18 Житомир – Попільня – Сквира - Володарка  - Ставище.

Читайте також: Гундич збирається без попереджень виїжджати і перевіряти ремонт доріг.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Прес-служба Житомирської міськради на своєму ютуб-каналі опублікувала відео «Живи Житомиром! Створюй Житомир!», у якому зображено найкрасивіші куточки ...
  Житомирянин Дмитро Краб продовжує прикрашати місто своїми графіті. Черговий яскравий малюнок він наразі завершив на одній із будівель по вулиці ...