Ремонт реперфузійного центру Житомирської обласної лікарні - на фінішній прямій

13.09.2017

 

Ремонтні роботи реперфузійного блоку інтенсивної терапії та нового кардіологічного відділення в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського – на стадії завершення. Про це поінформував головний лікар Богдан Леськів голову обласної ради Володимира Ширму, який оглянув стан ремонтних робіт у відділенні.

Зокрема, у реперфузійному блоці ремонт завершено повністю, наразі проводиться встановлення і підключення відповідного медичного обладнання, техніки та меблів. У кардіологічному відділенні, де ремонтуються палати, коридор та господарські приміщення, роботи вже на стадії завершення. Раніше повідомлялося, що центр планувалося відкрити напередодні Дня Незалежності, але через те, що у процесі ремонту виникла потреба у проведенні додаткових робіт, його відкриття було відтерміновано на місяць.

Як зазначив головний лікар Богдан Леськів, завдяки новому відділенню лікарня зможе приймати більше пацієнтів з районів та надавати їм оперативну медичну допомогу.

«На сьогодні в області діагностується 3 інфаркти в день, минулого року офіційно зафіксовано понад 1 тис. інфарктів. У більшості випадків не всі пацієнти з районів потрапляють до обласної лікарні через замалу кількість місць у діючому кардіохірургічному відділенні. Відкриття цього центру дасть змогу виправити ситуацію. Вже тут хворим, яких «швидка» буде доставляти з районів, буде проводитися або процедура стентування судин серця, або операція на відкритому серці та подальше лікування  пацієнтів», - розповів Богдан Леськів.

Як повідомляє прес-служба облради, на ремонтні роботи блоку і відділення та закупівлю медичного обладнання з обласного бюджету спрямовано майже 8 млн грн.

Варто зазначити, що два відділення обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського цього року отримали відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» - кардіохірургічне відділення та спеціалізоване терапевтичне відділення для постраждалих від аварії на ЧАЕС та учасників АТО. Ще 5-ть відділень обласна лікарня готує на цю відзнаку.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...