Після вокальних боїв на шоу "Голос країни" житомирянка Анна Кукса пройшла у наступний етап. ВІДЕО

20.03.2017

 

21-річна Анна Кукса з Житомира виконала пісню "Ні обіцянок, ні пробачень" В.Павліка, у п’ятому ефірі сьомого сезону "Голоса країни" на етапі сліпих прослуховувань 19 лютого.

Її у свою команду взяла тренер проекту, переможниця "Євробачення-2016" Джамала. Анна Кукса тричі намагалася потрапити на вокальне шоу та лише четверта спроба увінчалася успіхом. Вже 19 березня Анна здобула свою другу путівку в телешоу. Під час вокальних боїв дівчина заспівала у дуеті з Майклом Блейзом композицію Crazy. Обидва учасники отримали схвальні відгуки від журі, втім Джамала оголосила. що далі проходить Кукса.

Нагадаємо, що у дитинстві Анна співала дуетом разом із фіналістом «Голос країни 6» Владом Каращуком. У той час вони були нерозлийвода. Дівчина прийшла на шоу, щоб повторити, а можливо, й перевершити успіх свого екс-напарника.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Прес-служба Житомирської міськради на своєму ютуб-каналі опублікувала відео «Живи Житомиром! Створюй Житомир!», у якому зображено найкрасивіші куточки ...
  Житомирянин Дмитро Краб продовжує прикрашати місто своїми графіті. Черговий яскравий малюнок він наразі завершив на одній із будівель по вулиці ...