Після вокальних боїв на шоу "Голос країни" житомирянка Анна Кукса пройшла у наступний етап. ВІДЕО

20.03.2017

 

21-річна Анна Кукса з Житомира виконала пісню "Ні обіцянок, ні пробачень" В.Павліка, у п’ятому ефірі сьомого сезону "Голоса країни" на етапі сліпих прослуховувань 19 лютого.

Її у свою команду взяла тренер проекту, переможниця "Євробачення-2016" Джамала. Анна Кукса тричі намагалася потрапити на вокальне шоу та лише четверта спроба увінчалася успіхом. Вже 19 березня Анна здобула свою другу путівку в телешоу. Під час вокальних боїв дівчина заспівала у дуеті з Майклом Блейзом композицію Crazy. Обидва учасники отримали схвальні відгуки від журі, втім Джамала оголосила. що далі проходить Кукса.

Нагадаємо, що у дитинстві Анна співала дуетом разом із фіналістом «Голос країни 6» Владом Каращуком. У той час вони були нерозлийвода. Дівчина прийшла на шоу, щоб повторити, а можливо, й перевершити успіх свого екс-напарника.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...