Першокурсники ЖВІ ім.Корольова набули навичок стрільби з АК-74

11.08.2017

 

9 та 10 серпня 2017 року у рамках проведення первинної військово-професійної підготовки із курсантами I курсу Житомирського військового інституту ім. С.Корольова проходили заняття з вогневої підготовки.

Перед виконанням вправи стрільби зі стрілецької зброї курсанти пройшли інструктаж щодо заходів безпеки під час поводження зі зброєю та відпрацювали навчальні питання: спорядження боєприпасів, зайняття вогневої позиції, приготування до стрільби зі зброї, вибір цілі, спосіб стрільби, зміна вогневої позиції тощо.

Необхідні навички стрільби з АК-74 із різних положень і метання ручних навчально-імітаційних гранат отримали курсанти І курсу, а за підсумками стрільб кращі з них були заохочені командирами.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Житомирщина – надзвичайно зелений і мальовничий регіон країни. В ній поєднуються й історичні пам'ятки, й витвори природи. Про місця, які можна відвідати за...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...