Перевізники погрожують не виїхати на маршрут, якщо у Житомирі не піднімуть вартість проїзду

11.01.2017

 

З нового року на Житомирщині збільшилася вартість проїзду у приміських та міжміських маршрутках і автобусах. Разом з тим, про це вже кілька місяців говорить влада Житомира. Кажуть, що подорожчання не уникнути, але конкретну вартість не називають.

Водночас, перевізники вирішили по-своєму тиснути на посадовців. Одні просять, інші пропонують, а деякі - взагалі вимагають підняти вартість проїзду у міських маршрутках.

У випадку не виконання їхніх умов, погрожують не виїхати на маршрут. Таку інформацію у себе на сторінці опублікував заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук, а також продемонстрував листи від перевізників.

Нову вартість проїзду вони традиційно обгрунтовують  зростанням цін на паливно-мастильні матеріалів та запчастин, а ще згадують про підвищення мінімальних зарплат.

Читайте також: Ткачук про освітлення нерегульованих переходів, "лежачих поліцейських" та "острівці безпеки" у Житомирі. ВІДЕО

Водночас, користувачі соцмереж негативно реагують на такі заяви і листи.  Пишуть, що спочатку перевізникам необхідно покращити якість облуговування, поремонтувати і замінити авто, тощо. А ще нагадують, що більшу зарплатню житомиряни отримають лише в лютому.

"На Різдво у перевізників міста #Житомир, мабуть, була своя "святкова вечеря" на якій було сформульовано лист з черговою вимогою підвищення #тариф`у на проїзд. Тепер ці лист всі несуть в міськраду. Але окремі перевізники вирішують відхилитись від шаблону і передумали вимагати - просять, а є такі, які навіть погрожують. Тепер до числа "вимагаючих" додались навіть ті хто попередньо заявляв, що вони проти підвищення і їх змушують", - написав Ткачук.

Читайте також: Сергій Сухомлин прозвітував про рік роботи на посаді міського голови Житомира

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...