На відзначення Днів Європи у Житомир вже приїхали представники міст-побратимів

19.05.2017

У рамках святкування Дня Європи до Житомира приїхали офіційні делегації з міст Кутаїсі (Грузія), Монтана (Болгарія), Плоцьк (Республіка Польща) та Битом (Республіка Польща) та Надзвичайний і Повноважний Посол Словенії в Україні Наташа Прах.

Міста-побратими представляють: голова адміністрації мерії міста Кутаїсі Звіад Лавакхіа, віце-мер міста Битом Роберт Дедерко, віце-мер міста Монтана Станіслав Станоєв, депутати міської ради Плоцька.

У Домі української культури, 19 травня, відбувся офіційний прийом керівництва міста з представниками делегацій. Привітав почесних гостей Житомирський міський голова Сергій Сухомлин:

«Вітаю наші міста-побратими, представники яких завітали до Житомира. Ми змінюємося у європейському напрямку. Дякуємо за це вам, наші дорогі гості. Сподіваюся, що знайомство з Житомиром подарує вам багато нового та ви матимете найкращі спогади з Житомира».

Під час офіційного прийому учасники привітали Житомир та Україну з схваленням остаточного рішення про безвізовий режим для України. Також гості та керівництво міста обмінялися сувенірами на згадку про День Європи у Житомирі.

Після офіційного прийому, 19 травня, на майдані імені С.П. Корольова о 18:00 розпочнеться концерт за участі артистів Сілезької опери (Республіка Польща) у супроводі Симфонічного оркестру «Lords of the Sound» (м. Київ), Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені І. Кочерги, G-ART #всепоцимбалах: виконання світових рокових хітів на українських народних інструментах.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...