На фасаді ЗОШ №16 у Житомирі встановлять дошку загиблому полковнику СБУ Возному

6.12.2017

 Під час засідання виконкому в Житомирській міськраді 6 грудня підтримали проект рішення про  за надання дозволу для встановлення на фасаді ЗОШ №16 у Житомирі меморіальної дошки загиблому в зоні проведення АТО полковнику СБУ Юрію Возному.

Читайте також: Загиблого полковника СБУ з Житомира посмертно нагородили орденом «Народний Герой України».

Нагадаємо, що житомирянин Юрій Возний загинув у червні цього року. Тоді Служба безпеки України повідомила, що   на Донбасі підірвався автомобіль з її співробітниками. В результаті вибуху загинув співробітник СБУ Юрій Возний.

"Юрій Возний став двадцять третім співробітником Служби, який віддав своє життя захищаючи нашу Батьківщину. СБУ висловлює співчуття рідним та близьким Юрія", - наголосили у спецслужбі.

У нього залишилася дружина і троє дітей.

Указом Президента України «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові» Юрій Возний нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). 

 

 

 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
 За рік у Житомирі завершили реконструкцію єдиною пішохідної вулиці у центрі міста - нове покриття, освітлення. Тепер на Михайлівській просторо. Частину лип...