На фасаді школи №7 у Житомирі відкрили дошку випускнику – добровольцю Ковешнікову. ФОТО

21.04.2017

 

Доброволець батальйону «Донбас», прапорщик Сергій Ковешніков (позивний «Бірюк») з Житомира загинув у зоні АТО в серпні 2014 року під час Іловайського котла.

У жовтні 2014 року був похований як невідомий солдат у Дніпропетровську і лише після експертизи ДНК у березні 2015 року його перепоховали на Смолянському кладовищі в Житомирі.

Після закінчення школи № 7 у Житомирі, Ковешніков проходив строкову службу в морській піхоті. Усе своє подальше життя пов’язав із армією, а по завершенню служби – працював охоронцем.

Із початком бойових дій на Сході, попри свій вік – 52 роки, відправився захищати Батьківщину і віддав за неї своє життя.

Про шкільні роки і подвиг загиблого героя згадували рідні, друзі, побратими та вчителі під час відкриття меморіальної дошки 21 квітня на фасаді школи № 7.

Освятив дошку настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору. Присутні поклали квіти до дошки і вшанували пам'ять усіх загиблих українських воїнів.

Син Ковешнікова – Данило, подякував керівництву школи за підтримку і сприяння у встановленні дошки, а також відзначив, що нинішнє покоління має зберегти пам'ять про своїх захисників, які вже стали частиною сучасної історії та уособленням боротьби.

Юлія ДЕМУСЬ 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Прес-служба Житомирської міськради на своєму ютуб-каналі опублікувала відео «Живи Житомиром! Створюй Житомир!», у якому зображено найкрасивіші куточки ...
  Житомирянин Дмитро Краб продовжує прикрашати місто своїми графіті. Черговий яскравий малюнок він наразі завершив на одній із будівель по вулиці ...